Svatební fotografie

31.12.2020

Svatba

Svatební fotografie je krásnou, ale také náročnou disciplínou. Úkolem fotografa ve Váš svatební den je zachytit neopakovatelné okamžiky jednoho z nejdůležitějších momentů Vašeho života a to takovým způsobem, abyste na ně s láskou a radostí vzpomínali ještě desítky let. Svatební fotograf Vám proto musí být kdykoliv k dispozici, musí být dobrý pozorovatel a být připraven zmáčknout spoušť v tu správnou chvíli. Zároveň to ovšem musí být člověk nenápadný a s dobrým vychováním, který na sebe nebude zbytečně strhávat pozornost, protože Váš svatební den má být především a jedině o Vás.

Vše začíná schůzkou

​Žádné překvapení, kdo Vás to bude ve Váš svatební den fotografovat, se konat nemusí. Ráda se s Vámi sejdu a popovídáme si o všem, co potřebujete vědět.

​Užívejte si svůj den

Svatební den by měl být především o Vás a neměly by Vás během něj provázet žádné starosti. Zařídím vše tak, abyste se mohli bavit s rodinou a přáteli a fotografa pustit z hlavy. Budu Vám vždy na blízku.

Svatební balíčky


  1. Budu s Vámi na příjezd svatebčanů, obřad, skupinové focení po obřadě. Dostanete ode mne spoustu krásných momentek z obřadu.    
  2. ​Budu s Vámi na příjezd svatebčanů, obřad, skupinové focení, svatební zvyklosti před obědem a oběd. Dostanete ode mne i spoustu krásných momentek z obřadu i ze svatební hostiny.

  3. Budu s Vámi na příjezd svatebčanů, obřad, skupinové focení, rozbíjení talíře, oběd, párové focení, krájení dortu, první novomanželský tanec, případně i házení kytice. Dostanete ode mne spoustu krásných momentek z obřadu i ze svatební hostiny, profesionálně upravené fotografie z párového focení (pozované focení) Počet upravených pozovaných fotografii 15-20.

  4. Budu s Vámi od ranních příprav nevěsty.Nafotíme ranní přípravy nevěsty (líčení, česání, oblékání), případně i ženicha, zdobení aut, příjezd ženicha, příjezdu svatebčanu ,obřad, skupinové focení,rozbíjení talíře, oběd, párové focení, krájení dortu, první novomanželský tanec, případně i házení kytice. Dostanete ode mne i spoustu krásných momentek z ranních příprav, obřadu i ze svatební hostiny, profesionálně upravené fotografie z párového focení (pozované focení) Počet upravených pozovaných fotografii 15-20.

  5. Budu s Vámi od ranních příprav nevěsty až po večerní zábavu. Nafotíme ranní přípravy nevěsty (líčení, česání, oblékání), případně i ženicha, zdobení aut, příjezd ženicha, shon před obřadem, obřad, skupinky, rozbíjení talíře, oběd, párové focení, krájení dortu, první novomanželský tanec, házení kytice, házení podvazku, večerní zábavu - hry, případně i podvečerní focení při západu slunce, prskavky. Dostanete ode mne spoustu krásných momentek z ranních příprav z obřadu i ze svatební hostiny,profesionálně upravené fotografie z párového focení(pozované focení)i momentky z večerní zábavy. Počet upravených pozovaných fotografii 15-20

VŠE MOŽNO PO DOMLUVĚ UPRAVIT,DLE VAŠEHO PŘÁNÍ A SVATEBNÍHO HARMONOGRAMU.

Párové fotky a důležité momenty obřadu jsou pečlivě vyretušovány. Všechny fotky jsou upraveny (coloring, ořez, narovnání, světelnost). Fotografie vybírá fotograf.

Veškeré fotografie obdržíte v elektronické podobě na váš email, přez uschovna.cz, dále je možnost mít fotky u mne na webových stránkách kde budete mít přístup jen vy a vaši přátelé, kterým odkaz zašlete. Termín dodání je měsíc od obdržení vašeho výběru, většinou stíhám o dost dříve.