Těhotenské fotografie

31.12.2020

Těhotenské fotografie

                                                Čekáte miminko?   Gratuluji ! ! !

Těhotenství je jedním z nejkrásnějších období ve Vašem životě. Rostoucí bříško upozorňuje, že zde již brzy přibude další člen rodiny.

S citem zachytím Vaše těhotenství tak, abyste měli nádhernou památku na tuto životní etapu. Fotím v exteriéru a využívám nádherné barevnosti a rozmanitosti přírody v okolí Brna, Těhotenské foto fotím většinou od 28. týdne až do porodu v každém ročním období. 

DOBA FOCENÍ JE INDIVIDUALNÍ 1-3  HODINY.  Fotíme dokud vás to baví a máte energii, hlavně partneři bývají brzy unaveni a hladový..

Co si vzít s sebou

Trápí vás,že si nemáte co vzít na sebe? Nebojte, mám pro vás připravené těhu šaty, budou jistě slušet každé z vás.

Níže je seznam věcí, které doporučuji si vzít s sebou. Rozhodně se ale nejedná o povinnou "výbavu na focení". Jedná se pouze o doporučené věci:

Více druhů oblečení. (Během focení je možnost až 3x změnit outfit.) Doporučujeme barevně sladit oblečení budoucích rodičů a vyvarovat se výrazných nápisů na oblečení (pokud by to ovšem neměl být záměr).

Různé doplňky; šátky, šály, (případně čepice i rukavice - pokud budeme fotit v zimě), náhrdelníky, různé druhy náušnic. Ovšem vždy byste to měli být VY, není potřeba se stylizovat do něčeho, co by Vám nebylo vlastní.Vhodným oděvem na těhotenské focení je uplejší vršek aby pěkně vyniklo bříško, a to ideálně jednobarevný. Dále jsou pěkné tuniky, delší svetry, kardigany, šaty, rozepnutá volná košile, župánek, košilka a podobně. Prosím též o pěkné spodní prádlo (podprsenka + kalhotky), ideálně v bílé a černé barvě - velmi pěkně vypadá krajkované, působí luxusněji.

Fotku z ultrazvuku, nějakou drobnost pro miminko (plyšáka, botičky, nějaké oblečení...) popřípadě něco co vás spojuje či je pro vás charakteristické (sport, záliba,...)

Líčení

Na focení si prosím naneste líčení výrazněji než jste zvyklá na běžné denní nošení. Foťák na líčení ubírá a opravdu je lepší víc než míň.

Balíček těhotenské foto obsahuje-samotné focení,z kterého obdržíte do jednoho týdne náhledové fotografie  (Tyto náhledy prosím nikde nezveřejňujte, jedná se o neupravené fotografie!) ze kterých si vyberete 10 fotografií, které budou profesionálně upravené a mnou zaslané na váš email v elektronické podobě pro velkoformátový tisk i zmenšené pro soc. sítě.

Dodání fotografií

Termín dodání je měsíc od obdržení vašeho výběru, většinou stíhám o dost dříve.

Zrušení rezervace

Pokud se na domluvené focení nemůžete z jakéhokoliv důvodu dostavit a budete požadovat jeho zrušení nebo náhradní termín, informujte mě prosím e-mailem případně telefonicky, ideálně s dostatečným časovým předstihem.

Autorská práva

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.